Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: DANVITA
Cod produs: 4771218200945
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Descoperă felii de pâine crocantă (crisp bread) cu ierburi de Provence, o opțiune delicioasă și versatilă ce poate fi savurată ca atare sau în combinațiile tale preferate. Aceste felii de pâine sunt coapte în cuptor, oferind un conținut ridicat de fibre și fiind o sursă valoroasă de proteine. Produsul este potrivit pentru dieta vegană, aducând o notă aromată de ierburi de Provence.
Caracteristici:
Feliile de pâine sunt crocante și gustoase, având un delicios amestec de ierburi de Provence.
Conținutul ridicat de fibre le face o alegere sănătoasă și contribuie la menținerea unui sistem digestiv sănătos.
Sunt o sursă de proteine, furnizând nutrienți esențiali pentru organism.
Produsul este copt în cuptor, asigurându-se astfel prospețimea și textura crocantă.
Pot fi consumate în diverse combinații, fie ca gustare sau alături de alte preparate.
Mod de utilizare:
Aceste felii de pâine crocantă sunt gata de consum și pot fi servite ca atare sau combinate cu diverse ingrediente preferate pentru a crea gustări savuroase și sățioase. Poți utiliza aceste felii de pâine în sandvișuri, bruschete, sau alături de diverse sosuri și unturi vegane.
Valori nutriționale pentru 100 g:
| Valoare energetică: | 1682 kJ/ 400 kcal |
| Grăsimi: | 10 g, Din care saturate: 1,1 g |
| Glucide: | 59,4 g, Din care zaharuri: 4,5 g |
| Fibre:Â | 9,7 g |
| Proteine: | 13,2 g |
| Sare: | 1,8 g |
Alergeni:
Poate conține urme de semințe de susan și nuci (migdale și alune de pădure).
Ingrediente:
Făină de grâu (46,3%), făină integrală de secară, apă, drojdie, ulei de rapiță, semințe de in, semințe de susan, amestec de condimente de Provence (1,6%) (rozmarin, oregano, maghiran, busuioc, cimbru, hasmațuchi), sare de mare, zahăr.
Tara de provenienta:
Lituania
Prezentare:
130 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Danvita |
| Stoc | ÃŽn stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Arome | Ierburi de Provence |
| Cod produs | 4771218200945 |
| Tip produs | Aliment |