Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Tip
Brand: KIDDYLICIOUS
Cod produs: 5060040253700
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Faceți-le pe plac celor mici cu delicioasele Veggie Straws originale de la Kiddylicious! Perfecte pentru bebelușii de la 9 luni, aceste sticksuri din legume sunt atât gustoase, cât și ușor de ținut datorită centrului gol și formei inteligente de tub. Sprijină dezvoltarea coordonării ochi-mana și a motricității fine a bebelușilor care își exersează prinderea cu degetele.
Fiecare punga conține o varietate de sticksuri colorate, însă nu putem garanta întotdeauna culorile disponibile.
Fără arome artificiale, fără conservanți, fără coloranți
Fara gluten
Diverse culori în fiecare pungă (nu se poate garanta selecția)
2 arome disponibile în gama Kiddylicious Veggie Straws
Potrivit pentru vegetarieni/celiaci
| Declarație nutrițională/12g: | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 257 kJ / 62 kcal |
| Grăsimi | 3.2 g |
| din care acizi grași saturați | 0.2 g |
| Glucide | 7.3 g |
| din care zaharuri | < 0.5 g |
| Fibre | < 0.5 g |
| Proteine | 0.7 g |
| Sare | 0.10 g |
Ambalat într-o atmosferă protectoare.
A se păstra într-un loc răcoros și uscat.
Selecție aleatorie de culori de paie în interior.
Ingrediente:
Amidon de cartofi (32%), ulei de rapiță, făină de orez (20%), făină de mazăre galbenă (19%), clorură de potasiu (mod natural de a menține textura topită), sare, pudră de roșii, pudră de varză, pudră de spanac, pudră de sfeclă roșie.
Prezentare:
12 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Kiddylicious |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Culoare | Legume |
| Proprietati | Produsele fără coloranți nu conțin pigmenți sintetici sau naturali adăugați pentru a modifica culoarea. Acestea sunt adesea considerate mai sigure pentru sănătate. |
Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
|
Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
|
| Cod produs | 5060040253700 |
| Tip produs | Aliment |