Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: TERRYS
Cod produs: 3664346348997
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Terrys Ciocolata neagra cu portocala cu un continut de minimum 43% cacao, aceasta ciocolata imbina perfect dulceata cu notele citrice pentru un rasfat rafinat.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 2146 kJ / 514 kcal |
| Grasimi | 30 g |
| din care acizi grasi saturati | 19 g |
| Glucide | 53 g |
| din care zaharuri | 51 g |
| Fibre | 6.9 g |
| Proteine | 4.8 g |
| Sare | 0.01 g |
Zahar, pasta de cacao,unt de cacao, grasime din LAPTE, emulgator (lecitine din SOIA ), ulei de portocala , aroma.Contine urme de LAPTE.Poate contine nuci, grau. PARTICULE SOLIDE DE CACAO MINIMUM 43%
Franta
145 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Ciocolata |
| Brand | Terrys |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Neagra cu portocala |
| Cod produs | 3664346348997 |
| Tip produs | Aliment |