Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Împachetăm 11 g de proteine naturale pe bază de plante per wraps pentru a vă permite să vă simțiți satui pentru mai mult timp. Acest deliciu cu conținut scăzut de carbohidrați este realizat dintr-un amestec de făină de năut, făină de orez și proteine din mazăre.
Mod de utilizare:
*Asezati lipia pe o farfurie in cuptorul cu microunde si incalziti timp de 10-15 secunde.
*Pentru plita: se incalzeste timp de 10-15 secunde la foc mediu-mare intr-o tigaie.
Tara de provenienta:
Irlanda
| Component | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 953 kJ / 228 kcal |
| Grăsimi | 7.1 g |
| din care acizi grași saturați | 1.9 g |
| Glucide | 8.3 g |
| din care zaharuri | 2.3 g |
| Fibre | 12 g |
| Proteine | 27 g |
| Sare | 0.63 g |
Ingrediente:
Apă, proteină din orez (13%), proteină din mazăre (10%), făină de năut (8,7%), fibre de bambus, agenți de îngroșare (gumă xantană, gumă guar), ulei de floarea soarelui, concentrat de suc de pere, inulină, semințe de in maro măcinate, acizi (acid citric, acid tartric), porumb fermentat, dextroză de cultură, emulgator (mono și digliceride ale acizilor grași), coajă de psyllium, sare, conservant (acid sorbic), aromă naturală. Poate conține muștar și susan.
Prezentare:
168 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Bfree |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 5391521691323 |
| Tip produs | Aliment |