Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: ISOLA BIO
Cod produs: 8023678732228
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Apă de cocos bio, pură, certificată ecologic, fără zaharuri adăugate și fără gluten. Este o sursă naturală de potasiu, contribuind la hidratarea optimă a organismului. Cu un conținut scăzut de calorii și fără grăsimi, acest produs este ideal pentru o alimentație echilibrată.
Contribuie la menținerea echilibrului hidric al organismului
Contribuie la refacerea electroliților pierduți prin transpirație
Ideal pentru consum după activități fizice sau în zilele călduroase
Contribuie la sustinerea bunei functionari a sistemului muscular datorită conținutului de potasiu
Se recomandă consumul rece pentru o experiență răcoritoare.
A se păstra la loc uscat și răcoros.
După deschidere, se păstrează la frigider È™i se consumă în 3-4 zile.
Valori nutriționale (per 100 ml)
| Componentă | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 58 kJ / 14 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| - din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 3,4 g |
| - din care zaharuri | 2,2 g |
| Proteine | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Sare | 0,07 g |
| Potasiu | 183 mg (9% din doza zilnică recomandată) |
apă bio de cocos 100%
(ingredient provenit din agricultură ecologică)
500 ml
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Bauturi si creme vegetale |
| Brand | Isola Bio |
| Stoc | ÃŽn stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Sun Plaza, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Ploiesti |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 8023678732228 |
| Tip produs | Aliment |