Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: VITALLY
Cod produs: 6426877010005
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Descoperă Semințele de Mac de la Vitally, o gustare sănătoasă și plină de nutrienți, cultivate de peste 3000 de ani. În timpul secolului al 2-lea, femeile cultivau flori de mac pentru a le amesteca cu alte plante și a crea leacuri. Semințele de mac sunt oleaginoase și benefice pentru sănătate, fiind o sursă bogată de calciu, fosfor, fier și zinc, ajutând la remineralizarea organismului.
| Valoare Nutrițională | Per 100g |
|---|---|
| Valoare Energetică | 520 kcal / 2146 kJ |
| Carbohidrați | 8.63 g |
| din care Zaharuri | 3 g |
| Proteine | 17.99 g |
| Grăsimi | 41.56 g |
| din care Grăsimi Saturate | 4.51 g |
| Fibre | 19.5 g |
| Sodiu | 26 mg |
| din care Sare | 0.1 g |
| Umiditate | max 12% |
Sămânță de mac (55%), Zahăr
Bulgaria
Pungă de plastic de 100g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Nuci si seminte |
| Brand | Vitally |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Rebreanu, Craiova, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 6426877010005 |
| Tip produs | Aliment |