Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Crema de fistic tartinabilă cu o textură fină, cremoasă și aroma unică de fistic poate fi o alegere potrivită pentu un dejun rapid, putând fi servită pe pâine prăjită sau biscuiți, alături de gem sau fructe proaspete împreună cu un pahar de băutură vegetală sau ceai. Se poate folosi și ca ingredient în fursecuri, smoothie sau înghețată.
Poate fi servită pe pâine prăjită sau biscuiți, alături de gem sau fructe proaspete împreună cu un pahar de băutură vegetală sau ceai. Se poate folosi și ca ingredient în fursecuri, smoothie sau înghețată
| Componentă | Valoare per 100g |
|---|---|
| Valoare energetică | 2468 kJ / 593 kcal |
| Grăsimi | 42.4 g |
| – din care acizi grași saturați | 8.6 g |
| Glucide | 46.1 g |
| – din care zaharuri | 45.3 g |
| Fibre | 2.3 g |
| Proteine | 6 g |
| Sare | 0.1 g |
zahăr, ulei de floarea soarelui, fistic* (20%), unt de cacao, proteine din mazăre, emulsificator: lecitină din floarea soarelui, sare de mare, arome. Poate conține urme de alte nuci
Italia
180 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Unturi si creme tartinabile |
| Brand | Sanovita |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Rebreanu, Plaza Romania |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
|
| Cod produs | 5941882807644 |
| Tip produs | Supliment alimentar |