Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040017005
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Plasmon Mix de legume ste un preparat alimentar destinat bebelusilor, potrivit incepand cu varsta de 6 luni.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 118 kJ / 28 kcal |
| Grasimi | 0.2 g |
| din care acizi grasi saturati | 0 g |
| Glucide | 5 g |
| din care zaharuri | 1.1 g |
| Proteine | 0.9 g |
| Sare | 0.025 g |
Legume(70%) (cartofi 33%, fasole 20%, spanac 7%,morcovi 5%, dovlecei 5%) , apă de gătit
Italia
2x80g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
| Cod produs | 8001040017005 |
| Tip produs | Aliment |