Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040412695
Tip: Aliment
Document: Fisa produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Plasmon Piure din fructe naturale – mar, 100 g este un aliment destinat sugarilor de la 6 luni, realizat din 100% fructe de inalta calitate, provenite din Italia.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 230 kJ / 55 kcal |
| Grasimi | 0.1 g |
| din care acizi grasi saturati | <0.1 g |
| Glucide | 12 g |
| din care zaharuri | 11.5 g |
| Proteine | 0.3 g |
| Sare | <0.01 g |
| Vitamina C | 30 mg |
piure de mere 99.9% ,Vitamina C,Suc concentrat de lamaie
Italia
100g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
| Cod produs | 8001040412695 |
| Tip produs | Aliment |