Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOTTOLESTELLE
Cod produs: 8032454003162
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Savurați gustul cremos și bogat al biscuiților bio fără gluten cu cremă de alune. Acești biscuiți sunt special creați pentru a oferi o gustare sănătoasă și delicioasă, ideală pentru cei care evită glutenul, dar nu vor să renunțe la savoare.
Alergeni:
Poate contine urme de alte NUCI, SEMINTE DE SUSAN, MUSTAR SI SOIA.
Tara de provenienta:
Italia
| Declarație Nutrițională per 100 g | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 2089 kJ / 499 kcal |
| Grăsimi | 24 g |
| din care acizi grași saturați | 6.3 g |
| Glucide | 66 g |
| din care zaharuri | 20 g |
| Fibre | 2 g |
| Proteine | 3.7 g |
| Sare | 0.03 g |
Ingrediente:
margarină vegetală* (ulei de floarea soarelui , unt de shea, apă, aromă naturală de ceai verde), făină fără gluten * (orez, porumb , hriscă ), amidon de porumb *, zahăr din trestie*, cremă de alune * 10, 5% (zahăr din trestie*), ulei de floarea soarelui*, pasta de alune* 11%, pudra de cacao 8,3%, emulgator: lecitina de floarea soarelui*, extract de vanilie*, unt de cacao*), sirop de orez* , emulgator lecitina de floarea soarelui*, agent de ingrosare: guma de guar*, agenti de crestere: potasiu tartrati*, carbonati de sodiu*
Prezentare:
200 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Sottolestelle |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
| Cod produs | 8032454003162 |
| Tip produs | Aliment |