Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: GRAN FORNO
Cod produs: 8010397003999
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Tarallini Caserecci - covrigei de casa, copti in cuptor, din aluat fraged. Facuti dupa o reteta mediteraneeana traditionala, au la baza ingrediente naturale, atent selectionate,din zona italiana Puglia. Cu ulei de masline extravirgin.
Fara aditivi , conservanti sau coloranti artificiali, fara zahar adaugat.
A se pastra intr-un loc uscat si racoros, ferit de surse de caldura.
| Componentă | Per 100 g |
|---|---|
| Valoare energetică | 1903 kJ / 454 kcal |
| Grăsimi | 16 g |
| — din care acizi grași saturați | 2 g |
| Glucide | 68 g |
| — din care zaharuri | 1,5 g |
| Fibre | 1,4 g |
| Proteine | 8,7 g |
| Sare | 2,6 g |
Faina de grau „0”*, ulei de floarea soarelui, vin alb (sulfiti), ulei de masline extravirgin 5%, sare, antioxidant: extract de rozmarin.
Poate contine urme de seminte de susan, soia, mustar, lupin.
*Grau de origine UE.
Italia
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Gran Forno |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Gramaj | 250 g |
| Cod produs | 8010397003999 |
| Tip produs | Aliment |