Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: TASTEES
Cod produs: 5350122000521
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Acest snack din orez este o gustare delicioasă și crocantă, perfectă pentru orice moment al zilei. Cu o combinație captivantă de arome barbeque, fiecare mușcătură oferă o explozie de savoare afumată și condimentată care îți va încânta papilele gustative.
| Declarație nutrițională medie per 100 g | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 2000 kJ / 479 kcal |
| Grăsimi | 27 g |
| din care acizi grași saturați | 2.1 g |
| Glucide | 51 g |
| din care zaharuri | 3 g |
| Fibre | 4 g |
| Proteine | 6.5 g |
| Sare | 2.1 g |
Ingrediente:
Orez ( 50.1 %), Ulei de rapita, Zer pudra ( din LAPTE) , Aroma de barbeque ( din LAPTE). Produsul poate contine urme de arahide.Valoare energetică per 100 g: 2000 kJ /479 kcal.Declarație nutrițională medie per 100 g: Grăsimi 27 g, din care acizi grași saturați 2.1g, Glucide 51g, din care zaharuri 3g, Fibre 4% g, Proteine 6.5g, Sare 2.1g.
Prezentare:
65 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Tastees |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Culoare | Barbeque |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
Produsele vegetariene nu conțin carne, dar pot include alte produse de origine animală, cum ar fi laptele sau ouăle. Sunt o alegere populară pentru cei care evită consumul de carne. |
|
| Cod produs | 5350122000521 |
| Tip produs | Aliment |