Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: NATURO
Cod produs: 5941905617281
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Budincă de chia cu fructul pasiunii și cocos. Produs 100% vegetal, fără zahăr adăugat, sursă naturală de Omega-3 ALA și sursă de fibre. Potrivit pentru persoanele cu intoleranță la lactoză.
A se păstra la loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui.
Consumați înainte de data marcată pe ambalaj și imediat după deschidere.
Conține zaharuri prezente în mod natural.
| 100 g | |
|---|---|
| Valoare energetică | 500 KJ, 120 kcal |
| Grăsimi | 8,2 g |
| din care acizi grași saturați | 5,8 g |
| Glucide | 8,8 g |
| din care zaharuri | 2,8 g |
| Fibre | 3,9 g |
| Proteine | 2,2 g |
| Sare | 0,03 g |
| Omega-3 (ALA) | 1,7 g |
Băutură vegetală de cocos (apă, cocos 10%, făină de tapioca, aromă naturală de cocos) 82%, semințe de chia 10%, piure de fructul pasiunii 7%, extract natural de lămâie 0,3%, pudră de turmeric 0,7%.
230 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Budinca |
| Brand | Naturo |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Rebreanu, Lacul Tei, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Fructul Pasiunii |
| Gramaj | 230 g |
| Cod produs | 5941905617281 |
| Tip produs | Aliment |