Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: TERRYS
Cod produs: 3664346346757
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Terry’s Ciocolata cu menta - textura cremoasa si gustul echilibrat dulce-mentolat ofera o experienta unica, ideala pentru momentele de rasfat sau pentru a fi impartita cu cei dragi. Este o alegere potrivita pentru iubitorii de combinatii clasice reinterpretate intr-un mod modern.
Declaratie nutritionala / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 2181 kJ / 522 kcal |
| Grasimi | 28 g |
| din care acizi grasi saturati | 17 g |
| Glucide | 60 g |
| din care zaharuri | 59 g |
| Fibre | 2.4 g |
| Proteine | 5.8 g |
| Sare | 0.27 g |
Zahar, pasta de cacao, unt de cacao, LAPTE degresat praf, zer pudra ( din LAPTE) , grasimi vegetale (palmier, shea) , grasime din LAPTE, emulgatori (lecitine din SOIA, E476 ), arome. Poate contine nuti,grau. PARTICULE SOLIDE DE CACAO MINIMUM 25%. CONTINE GRASIMI VEGETALE IN PLUS FATA DE UNTUL DE CACAO.
Franta
145 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Ciocolata |
| Brand | Terrys |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Menta |
| Cod produs | 3664346346757 |
| Tip produs | Aliment |