Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: TERRYS
Cod produs: 3664346350549
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Terry’s Ciocolata cu lapte si portocala, 145 g este o specialitate rafinata care combina finetea ciocolatei cu lapte cu aroma intensa si racoritoare de portocala
Valori nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 2179 kJ / 521 kcal |
| Grasimi | 28 g |
| din care acizi grasi saturati | 17 g |
| Glucide | 60 g |
| din care zaharuri | 59 g |
| Fibre | 2.4 g |
| Proteine | 5.8 g |
| Sare | 0.27 g |
Zahar, pasta de cacao, unt de cacao , LAPTE degresat praf, zer pudra ( din LAPTE ), grasimi vegetale ( palmier, shea ) , grasime din LAPTE, emulgatori ( lecitine din SOIA , E476 ) , ulei de portocala, aroma. Poate contine nuci, grau. PARTICULE SOLIDE DE CACAO MINIMUM 25%. CONTINE GRASIMI VEGETALE IN PLUS FATA DE UNTUL DE CACAO.
Franta
145 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Ciocolata |
| Brand | Terrys |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Brasov, Lacul Tei, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Portocale |
| Cod produs | 3664346350549 |
| Tip produs | Aliment |