Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: BIAGLUT
Cod produs: 383
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
BiAglut Biscuiti intregi fara gluten cu faina de orez, 200 g sunt biscuiti crocanti si gustosi, special formulati pentru persoanele cu intoleranta la gluten
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1946 kJ / 463 kcal |
| Grasimi | 17 g |
| din care acizi grasi saturati | 9 g |
| Glucide | 73 g |
| din care zaharuri | 26 g |
| Fibre | 2.2 g |
| Proteine | 3.9 g |
| Sare | 0.57 g |
Amidon de grâu deglutinat•, zahar, LAPTE integral (13%), făină de orez (11%), unt (lapte), unt (LAPTE), OUA, margarină (Uleiuri și grăsimi vegetale (palmier și floarea soarelui),emulsificatori: mono- și digliceride ale acizilor grași, sare. corector de aciditate: acid citric).LAPTE praf (3%), sirop de Glucoză, agent de îngroșare: gumă de guar: Fibre vegetale. Agenți de afânare: difosat disodic. Carbonat de sodiu: arome. Pentru alergeni, consultați ingrediente cu litere MARI. PRODUSUL POATE CONȚINE URME DE : NUCI, semințe de SUSAN, SULFITI.
Italia
200 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Biaglut |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 383 |
| Tip produs | Aliment |