Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Produs fara lactoza, fara soia, fara conservanti, fara ulei de palmier, din culturi nemodificate genetic.
Pastrați la loc uscat și racoros pentru a-și păstra prospețimea.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetica | 1853 KJ / 440 Kcal |
| Grasimi | 14.1g (din care acizi grasi saturati: 1.7g) |
| Glucide | 68.9g (din care zaharuri: 25.7g) |
| Fibre | 5.3g |
| Proteine | 9.4g |
| Sare | 0.5g |
Ingrediente:
Faina de orez, zahar, migdale 13%, oua intregi pasteurizate, amidon din porumb, vin licoros, proteine lupin, agent de ingrosare: faina guar, arome, agenti de afanare (difosfat disodic, bicarbonat de sodiu), sare.
Produs in Italia
Prezentare:
240 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Nutrifree |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8008696020410 |
| Tip produs | Aliment |