Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Pesmet fara gluten, fara ou, fara lapte.
Pastrați la loc uscat și racoros pentru a-și păstra prospețimea.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetica | 1611 kj / 380 kcal |
| Grasimi | 3.2g (din care acizi grasi saturati: 0.7g) |
| Glucide | 84.2g (din care zaharuri: 1.8g) |
| Fibre | 2.5g |
| Proteine | 2.4g |
| Sare | 1.5g |
Ingrediente:
Amidon de porumb, faina de orez, apa, amidon de tapioca, drojdie, glucoza, sare, ulei de masline extra virgin, adaosuri: faină de guar si E464 (hidroxipropil- metilcelulosa), emulgatori: mono si digliceride acizilor grasi, fibre psyllium, proteine din LUPIN, faina de hrisca, arome.
Poate contine urme de soia si mustar.
Produs in Italia
Prezentare:
500 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Nutrifree |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8008696022834 |
| Tip produs | Aliment |