Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Piscoturi Savoiardi fara gluten pentru tiramisu, dulce si crocant.
Fara lactoza, fara soia, fara ulei de palmier, fara conservanti, din culturi nemodificate genetic.
Pastrați la loc uscat și racoros pentru a-și păstra prospețimea.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetica | 1640 kj/388 kcal |
| Grasimi | 7.5g (din care acizi grasi saturati: 2.2g) |
| Glucide | 71.8g (din care zaharuri: 27g) |
| Fibre | 1.1g |
| Proteine | 7.8g |
| Sare | 1g |
Ingrediente:
Oua 50%, amidon din porumb, zahar, faina de orez, emulgatori: mono si digliceride acizilor grasi, adaosuri: faina de guar, sare, agenti de crestere: bicarbonat de amoniu, arome.
Produs in Italia
Prezentare:
150 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Nutrifree |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8008696022544 |
| Tip produs | Aliment |