Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040200438
Tip: Aliment bebe
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Plasmon Pufuleti cu dovleac si morcov sunt o gustare special conceputa pentru copiii de la 12 luni, adaptata nevoilor lor nutritionale si abilitatilor de prindere.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1845 kJ / 438 kcal |
| Grasimi | 12.8 g |
| din care acizi grasi saturati | 1.2 g |
| Glucide | 72 g |
| din care zaharuri | 4.1 g |
| Fibre | 2.9 g |
| Proteine | 7.3 g |
| Sare | 0.06 g |
| Vitamina B1 (tiamina) | 1.3 mg |
Făină de porumb (74%), ulei de floarea soarelui, pudră de dovleac (7%), pudră de morcov (7%) (morcov (60%), făină de orez), tiamină.
Italia
15 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără coloranți nu conțin pigmenți sintetici sau naturali adăugați pentru a modifica culoarea. Acestea sunt adesea considerate mai sigure pentru sănătate. |
Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
|
Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
| Cod produs | 8001040200438 |
| Tip produs | Aliment bebe |