Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040200438
Tip: Aliment bebe
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Plasmon Pufuleti cu dovleac si morcov sunt o gustare special conceputa pentru copiii de la 12 luni, adaptata nevoilor lor nutritionale si abilitatilor de prindere.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1845 kJ / 438 kcal |
| Grasimi | 12.8 g |
| din care acizi grasi saturati | 1.2 g |
| Glucide | 72 g |
| din care zaharuri | 4.1 g |
| Fibre | 2.9 g |
| Proteine | 7.3 g |
| Sare | 0.06 g |
| Vitamina B1 (tiamina) | 1.3 mg |
Făină de porumb (74%), ulei de floarea soarelui, pudră de dovleac (7%), pudră de morcov (7%) (morcov (60%), făină de orez), tiamină.
Italia
15 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără coloranți nu conțin pigmenți sintetici sau naturali adăugați pentru a modifica culoarea. Acestea sunt adesea considerate mai sigure pentru sănătate. |
Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
|
Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
| Cod produs | 8001040200438 |
| Tip produs | Aliment bebe |