Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Adauga in cos produse din categoria Alimente fara gluten de minim 50 lei si primesti o Briosa fara gluten cu ciocolata si cacao, 65 g, Dr. Schar
Campanie Exclusiv Online.
Brand: SANOVITA
Cod produs: 5941882806319
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Acest produs face parte dintr-o campanie valabilă exclusiv online. Atenție, produsul din locațiile fizice nu beneficiază de această ofertă.
Rondelele din orez cu glazură de cacao sunt un desert crocant și savuros sau o gustare sănătoasă pentru orice moment al zilei, fără lactoză, oferind energie mușchilor și stimulând activitatea creierului.
Beneficii:
- Produs vegan
- Sursă de energie
- Sursă de fibre
| Valori nutritionale medii | per 100 g |
|---|---|
| Valoare Energetică | 2079 kJ / 497 kcal |
| Grăsimi | 23.8 g |
| Acizi Grași Saturați | 21 g |
| Carbohidrați | 64 g |
| Zaharuri | 27.1 g |
| Fibre | 2.7 g |
| Proteine | 5.4 g |
| Sare | 0 g |
Ingrediente:
Glazură cacao* 58% (zahăr, grăsime vegetală hidrogenată, cacao min 10.5%, făină de soia degresată, amidon, emulsifiant (lecitină din soia), aromă de vanilie), orez alb 42%*, lecitină din floarea soarelui. *Proveniență UE. Produs într-o fabrică în care se procesează și alimente ce conțin lactoză, gluten și lupin.
*Proveniență UE. Produs într-o fabrică în care se procesează și alimente ce conțin lupin.
Poate contine urme de lupin, lactoza, arahide, fructe cu coaja lemnoasa, gluten.
Tara de origine: Romania
Lot: 135110
Prezentare:
66 gr
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Alimente fara gluten |
| Brand | Sanovita |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse in campanie, Eligibil ELITE |
| Cod produs | 5941882806319 |
| Tip produs | Aliment |