Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: LA FINESTRA SUL CIELO
Cod produs: 751
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Musli cu fulgi de ovăz, ideali pentru micul dejun, fără ulei de palmier și cu un conținut ridicat de fibre. Acestea sunt oferite în patru versiuni: cu ovăz, cu fructe roșii, cu cânepă și cu cacao.
Declaratie nutritionala:
| Valoare medie per 100g | |
|---|---|
| Energie | 429 kcal / 1795 kj |
| Grăsimi | 18g (din care acizi grași saturati: 7,6g) |
| Carbohidrați | 53g (din care zaharuri: 19g) |
| Fibre | 8,7g |
| Proteine | 9,3g |
| Sare | 0,20g |
Mod de utilizare:
Simplu sau cu iaurt, băuturi vegetale din cereale.
Atenționări:
Poate conține urme de soia, fructe în coajă și susan. Produsul conține gluten.
Ingrediente:
Fulgi de ovăz (43%), miere, nucă de cocos deshidratată (9%), sirop de orez, ulei de floarea-soarelui, cacao pudra (8%), spelta expandat (7%), sare. *Ingrediente de agricultură ecologică.
Prezentare:
375 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Cereale |
| Brand | La Finestra Sul Cielo |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 751 |
| Tip produs | Aliment |