Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: VITALLY
Cod produs: 6426877010159
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Descoperă GOJI FRUCTE USCATE 500G de la VIT, fructele Goji sunt folosite în medicina tradițională chineză de peste 2000 de ani, iar legendele spun că erau consumate de călugării din munții Himalaya, înmuiate în apă fierbinte. Ceaiul astfel obținut, din fructe Goji, îi ajută să se mențină sănătoși, să aibă mintea mai limpede, să trăiască mai mult, le oferea energie și vitalitate.
| Valoare Nutrițională | Per 100g |
|---|---|
| Valoare Energetică | 343 kcal / 1450 kJ |
| Carbohidrați | 64,06 g |
| din care Zaharuri | 45,61 g |
| Proteine | 14,26 g |
| Grăsimi | 0,39 g |
| din care Grăsimi Saturate | 0 g |
| Fibre | 13 g |
| Sodiu | 2298 mg |
| Sare | 0,8 g |
| Umiditate | max. 13% |
Fructe de goji deshidratate*
China
Pungă de plastic de 500g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Fructe deshidratate si confiate |
| Brand | Vitally |
| Stoc | În stoc |
| Rating | 5 |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără organisme modificate genetic (GMO) nu conțin ingrediente derivate din plante sau animale ale căror ADN a fost modificat. Sunt apreciate de consumatorii care caută alimente mai “naturale” și sustenabile. |
| Cod produs | 6426877010159 |
| Tip produs | Aliment |