Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SANOVITA
Cod produs: 5941882805213
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Fistic crud Sanovita poate fi consumat ca atare sau integrat în diverse rețete dulci sau sărate.
Poate conține urme de gluten, arahide, soia, fructe cu coajă lemnoasă, muștar, susan.
A se păstra la loc uscat, ferit de razele directe ale soarelui și de îngheț.
per 100 g:
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetică | 2567 kJ / 619 kcal |
| Grăsimi totale | 45.3 g |
| din care acizi grași saturați | 5.97 g |
| Glucide | 27.2 g |
| din care zaharuri | 7.66 g |
| Fibre | 10.6 g |
| Proteine | 20.2 g |
| Sare | 0 g |
Fistic crud
SUA
150 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Nuci si seminte |
| Brand | Sanovita |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
Produsele vegetariene nu conțin carne, dar pot include alte produse de origine animală, cum ar fi laptele sau ouăle. Sunt o alegere populară pentru cei care evită consumul de carne. |
|
| Cod produs | 5941882805213 |
| Tip produs | Aliment |