Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: GOOD GOUT
Gama: Doua stele Michelin in farfuria micutului tau
Cod produs: 3770002327371
Tip: Aliment bebe
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Descopera un nou mod de a-ti hrani copilul cu o reteta delicioasa si sanatoasa cu Good Gout! Reteta noastra contine ingrediente bio de calitate, cum ar fi porumb dulce, rata de ferma si ceapa esalota. Toate ingredientele sunt cultivate fara OMG (organisme modificate genetic), pesticide sau alte ingrasaminte chimice, astfel incat sa puteti avea incredere in calitatea si siguranta alimentelor. Este potrivit pentru copii cu varsta de peste 6 luni, reteta este creata de un bucatar premiat in Franta si ambalajul nu contine BPA sau ftalati.
Mod de servire:
Incalziti timp de 1 minut in ambalajul original nedesfacut, intr-o oala cu apa fierbinte sau 30 secunde in cuptorul cu microunde (750W) produsul desfacut.
Amestecati si verificati temperatura.
Inainte de deschidere depozitati la temperatura camerei, iar dupa deschidere poate fi pastrat la frigider maxim 24 de ore
Precautii:
Daca ambalajul este deteriorat, nu consumati produsul.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetica | 422kj / 101Kcal |
| Grasimi | 2.9g (din care acizi grasi saturati: 0.7g) |
| Glucide | 12g (din care zaharuri: 3.9g) |
| Fibre | 3.3g |
| Proteine | 4.5g |
| Sare | 0.02g |
| Sodiu | 0g |
Ingrediente:
60% porumb dulce BIO, apa, 8% carne de rata de ferma BIO, 1.5% ceapa BIO.
Tara de provenienta: Franta
Prezentare:
190 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Deserturi si iaurturi |
| Brand | Good Gout |
| Gama | Doua stele Michelin in farfuria micutului tau |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 3770002327371 |
| Tip produs | Aliment bebe |