Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: GOOD GOUT
Gama: Gustari delicioase din ingrediente sanatoase
Cod produs: 3760269310216
Tip: Aliment bebe
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Descopera un nou mod de a-ti hrani copilul cu o reteta delicioasa si sanatoasa cu Good Gout! Grisine realizate din faina de grau intermediara si ulei de masline extravirgin bio, fara adaos de zahar si sare*.Toate ingredientele sunt cultivate fara OMG (organisme modificate genetic), pesticide sau alte ingrasaminte chimice, astfel incat sa puteti avea incredere in calitatea si siguranta alimentelor. Este potrivit pentru copii cu varsta de peste 12 luni, reteta este creata de un bucatar premiat in Franta si ambalajul nu contine BPA sau ftalati. *Conține doar zaharurile si sarea prezente în mod natural în ingrediente.
Precautii:
Daca ambalajul este deteriorat, nu consumati produsul.
Cat timp mananca trebuie sa fie supravegheat de un adult si sa aiba pozitie dreapta.
Inchideti punga cu grija dupa folosire.
Depozitati intr-un loc uscat, racoros, departe de razele soarelui si caldura.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetica | 1746 kJ / 415 kcal |
| Grasimi | 11g (din care acizi grasi saturati: 2g) |
| Glucide | 65g (din care zaharuri: 2.4g) |
| Fibre | 5.6g |
| Proteine | 12g |
| Sare | 0.02g |
| Sodiu | 0.01g |
| Vitamina B1 | 0.8 mg |
Ingrediente:
83,6% faina intermediara de grau BIO, 10,7% ulei de masline extravirgin BIO , 2,5% pasta de tomate BIO, drojdie, GLUTEN din grau BIO, 0,7% busuioc BIO, vitamina B1.
Poate contine urme de susan si soia.
Contine Gluten
Tara de provenienta: Franta
Prezentare:
70 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Deserturi si iaurturi |
| Brand | Good Gout |
| Gama | Gustari delicioase din ingrediente sanatoase |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 3760269310216 |
| Tip produs | Aliment bebe |