Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alt sortiment
Brand: ALCE NERO
Cod produs: 8009004814981
Tip: Aliment bio
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Pasata de rosii galbene ECO este un produs ecologic obtinut din rosii galbene atent selectionate, apreciate pentru gustul lor delicat si usor dulceag.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Energie | 139 kJ / 33 kcal |
| Grasimi | 0.3 g |
| din care saturate | 0 g |
| Glucide | 5.3 g |
| din care zaharuri | 4.1 g |
| Fibre | 1 g |
| Proteine | 1.7 g |
| Sare | 0.03 g |
Rosii*
*Ingrediente provenite din agricultura ecologica.
italia
350 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Sosuri Uleiuri si Oteturi |
| Brand | Alce Nero |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Plaza Romania |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Rosii galbene |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 8009004814981 |
| Tip produs | Aliment bio |