Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SOLARIS
Cod produs: 5941828025859
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Untul de arahide este un aliment bogat și nutritiv, obținut prin măcinarea arahidelor prăjite până când se formează o pastă fină.Este o sursă bună de energie și are un conținut ridicat de proteină
Mod de utilizare:
Această cremă poate fi consumată atât ca atare cat si folosită în diverse deserturi.
Alergeni:
Arahide.
Tara de provenienta:
origine arahide Argentina
| Valori Medii Nutriționale per 100 g | Valoare |
|---|---|
| Valoare energetică | 2479 kJ / 597 kcal |
| Grăsimi | 44.9 g |
| din care acizi grași saturați | 6 g |
| Glucide | 22.5 g |
| din care zaharuri | 2 g |
| Proteine | 22 g |
| Sare | 0.6 g |
Ingrediente:
85% arahide coapte, 10% fibre de cicoare, unt de shea nehidrogenat, ulei de rapiță, sare de mare, lecitină de floarea-soarelui, antioxidant: extract de rozmarin și ceai verde.
Prezentare:
200 g.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Unturi si creme tartinabile |
| Brand | Solaris |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 5941828025859 |
| Tip produs | Aliment |