Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Savurează esența pură a ciocolatei cu Crema de ciocolată Bio cu ulei de cocos MCT de la Cocoa Keto concepută pentru a îmbogăți fiecare moment al zilei cu o doză de plăcere și sănătate. Această cremă este perfect adaptată dietei keto și fără zahăr adăugat, îți oferă gustul intens al ciocolatei pe care îl adori, fără a compromite stilul tău de viață sănătos. Produsul este liber de gluten, vegan, fără OMG și fără ulei de palmier, respectând nu doar sănătatea ta, dar și mediul înconjurător. Formula sa specială include ulei de cocos MCT (trigliceride cu lanț mediu), recunoscut pentru proprietățile sale de susținere a metabolismului și energiei, făcând din această cremă de ciocolată alegerea ideală pentru cei care caută un impuls nutritiv fără a adăuga zaharuri nedorite în dieta lor.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetică | 2019 kj/488kcal |
| Grăsimi | 48 g (din care acizi grași saturați - 10 g) |
| Glucide | 25 g (din care zaharuri - 2.7 g) |
| Polioli | 20 g |
| Fibre | 12 g |
| Proteine | 17 g |
| Sare | 0.04 g |
Precautii:
Consumul excesiv poate avea un efect laxativ.
A se păstra în loc uscat si răcoros.
ALERGENI: Produsul poate contine NUCI.
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Unturi si creme tartinabile |
| Brand | Cocoa |
| Gama | Keto |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Brasov |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5902565215019 |
| Tip produs | Aliment |