Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Untul de cacao Bio este un produs pur și versatil, ideal pentru cei care urmăresc o dietă keto, vegană sau pur și simplu doresc să se bucure de beneficiile sale intr-o fotma cat mai pura. Fără zahăr, gluten și coloranți artificiali, acest unt de cacao bio este perfect pentru a adăuga o notă bogată de ciocolată rețetelor tale culinare sau pentru a fi folosit în prepararea produselor de îngrijire personală. Promite să îmbogățească gustul și textura deserturilor tale, oferind în același timp o sursă de energie sănătoasă și naturală.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetică | 3777kj/899 kcal |
| Grăsimi | 99.9 g (din care acizi grași saturați - 64 g) |
| Glucide | 0 g (din care zaharuri - 0 g) |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0.01 g |
Precautii:
A se păstra în loc uscat si răcoros
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Unturi si creme tartinabile |
| Brand | Cocoa |
| Gama | Keto |
| Stoc | Indisponibil |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Vivo Constanta |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5902565215293 |
| Tip produs | Aliment |