Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detalii
Imagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: BALTIC BEBE
Cod produs: 6423268489259
Tip: Produs textil
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Setul de lenjerie de 7 piese este confectionat din 100% bumbac
Proprietati:
Intrebuintari:
Masuratori:
Instructiuni:
Continut:
Compozitie:
100% bumbac
Prezentare:
1 set
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Lenjerii de patut |
| Brand | Baltic Bebe |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produs in Romania |
| Dimensiune cearceaf | 120x60 cm |
| Dimensiune fata de perna | 32x37 cm |
| Dimensiune pilota | 90x70 cm |
| Dimensiuni aparatori patut | 180x30 cm |
| Gen | Fete |
| Material | Bumbac |
| Numar piese | 7 piese |
| Cod produs | 6423268489259 |
| Tip produs | Produs textil |