Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040418345
Tip: Aliment bebe
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Biscuitii pentru sugari Plasmon cu vitamine sunt special conceputi pentru alimentatia copiilor incepand cu varsta de 6 luni.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1771 kJ / 419 kcal |
| Grasimi | 8 g |
| din care acizi grasi saturati | 3.8 g |
| Glucide | 76.6 g |
| din care zaharuri | 25 g |
| Fibre | 2.7 g |
| Proteine | 8.9 g |
| Sare | 0.60 g |
| Vitamina B1 | 0.5 mg |
| Vitamina B2 | 0.8 mg |
| Vitamina B3 | 9 mg |
| Vitamina B6 | 0.7 mg |
| Calciu | 310 mg |
| Fier | 6.5 mg |
FAINA DE GRAU (63%), zahar, ulei vegetal (de floarea soarelui, palmier, certificat, masline), LAPTE praf, AMIDON de GRAU, extract de malt de ORZ, agenti de crestere( carbonat acid de amoniu, carbonat acid de sodiu, difosfat disodic, carbonat de calciu,arome, fier, niacina, riboflamina, tiamina, vitamina B6. CONTINE GLUTEN.Cu litere MARI alergeni
Italia
320g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Rating | 5 |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8001040418345 |
| Tip produs | Aliment bebe |