Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: HERBAL SANA
Cod produs: 5999561562681
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Herbalsana Fulgi de drojdie inactiva, 250 g sunt un ingredient nutritiv si versatil, ideal pentru imbogatirea preparatelor zilnice. Cu un continut ridicat de proteine si fibre, acesti fulgi au un gust placut, usor asemanator cu cel de branza, fiind frecvent utilizati in alimentatia vegetariana si vegana. Pot fi adaugati in numeroase retete pentru a creste valoarea nutritiva si a imbunatati textura preparatelor.
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1403 kJ / 335 kcal |
| Grasimi | 5 g |
| din care acizi grasi saturati | 0.5 g |
| Glucide | 27.5 g |
| din care zaharuri | 2 g |
| Fibre | 20 g |
| Proteine | 45 g |
| Sare | 0.2 g |
fulgi de drojdie inactivă.
Franta
250 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Condimente |
| Brand | Herbal Sana |
| Stoc | În stoc |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
| Cod produs | 5999561562681 |
| Tip produs | Aliment |