Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040002087
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Plasmon Piure Branzica Clasica Formaggino Fuso, 2 x 80 g este un produs alimentar special conceput pentru bebelusi si copii mici, cu varste intre 6 si 36 luni. Cu o textura fina si gust delicat, acest piure pe baza de branza este usor de integrat in alimentatia zilnica, fiind potrivit atat ca atare, cat si adaugat in diverse preparate. Formula este fara gluten, adaptata nevoilor nutritionale ale celor mici.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 575 kJ / 138 kcal |
| Grasimi | 7.5 g |
| din care acizi grasi saturati | 5.5 g |
| Glucide | 5.5 g |
| din care zaharuri | 0 g |
| Proteine | 12.0 g |
| Sare | 0.9 g |
| Calciu | 400 mg |
apa,branza(LAPTE,fermenti din lapte,sare,cheag), (40%) amidon de porumb, regulatori de aciditate: citrat de sodiu, citrat de potasiu. CONTINE LAPTE.
Italia
2x80g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8001040002087 |
| Tip produs | Aliment |