Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040095713
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Piure branzica cu mozzarella Formaggino Fuso e Mozzarella este o gustare nutritiva si usor de consumat, special conceputa pentru bebelusi si copii mici cu varsta intre 6 si 36 luni.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 524 kJ / 125 kcal |
| Grasimi | 6.3 g |
| din care acizi grasi saturati | 4.6 g |
| Glucide | 5.5 g |
| din care zaharuri | 0.0 g |
| Proteine | 11.6 g |
| Sare | 0.9 g |
| Calciu | 350 mg |
apa, branza(lapte, enzime din lapte, sare,cheag), (40%, din care Mozzarella 50%,echivalent a 20% pe produs finit) amidon de porumb,regulatori de aciditate: citrat de sodiu, citrat de potasiu
Italia
2x80g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 8001040095713 |
| Tip produs | Aliment |