Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040016558
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
PLASMON Piure din carne de vitel este un aliment pentru bebelusi 100% natural, potrivit pentru copii cu varsta intre 6 si 36 luni
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 373 kJ / 89 kcal |
| Grasimi | 3.5 g |
| din care acizi grasi saturati | 1.6 g |
| Glucide | 7.6 g |
| din care zaharuri | 0.1 g |
| Proteine | 6.7 g |
| Sare | 0.08 g |
apa,Carne de vitel (30%),Faina de orez 10%,suc concentrat de lamaie
Italia
2x80g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Proprietati | Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
| Cod produs | 8001040016558 |
| Tip produs | Aliment |