Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040415115
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Plasmon Piure din fructe naturale mar si afine, 100 g este un aliment destinat sugarilor incepand cu varsta de 6 luni, realizat din 100% fructe atent selectionate si imbogatit cu vitamina C.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 224 kJ / 53 kcal |
| Grasimi | 0.1 g |
| din care acizi grasi saturati | <0.1 g |
| Glucide | 11.5 g |
| din care zaharuri | 11 g |
| Proteine | 0.4 g |
| Sare | <0.01 g |
| Vitamina C | 30 mg |
piure fructe (99%)(mar 87.9% , afine 12%),Vitamina C,suc concentrat de lamaie
Italia
100g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Piureuri si borcanele pentru bebelusi |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8001040415115 |
| Tip produs | Aliment |