Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: ARONIA CHARLOTTENBURG
Cod produs: 5940628610791
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Ridiche neagră suc ecologic (NFC) 100%, obținut prin presare la rece. Produs natural, fără adaos de apă, zahăr, conservanți, coloranți sau arome. Ridichea neagră este apreciată pentru proprietățile sale antioxidante, antimicrobiene și hepatoprotectoare, contribuind la susținerea digestiei și detoxifierii organismului.
Zilnic 50 ml de suc simplu, diluat sau îndulcit.
De preferat pe stomacul gol.
Sucul fiind nefiltrat, depunerile sunt normale.
Vă recomandăm să agitați sticla înainte de consum.
A se depozita într-un loc uscat și răcoros.
După deschiderea ambalajului, păstrați produsul la rece (4-7°C) și consumați-l în maximum 10 zile.
A se consuma de preferință înainte de: vezi pe ambalaj.
| Valoare nutrițională | 100 ml produs |
|---|---|
| Valoare energetică | 83 kJ / 20 kcal |
| Grăsimi | < 0,1 g |
| din care acizi grași saturați | < 0,1 g |
| Glucide | 4 g |
| din care zaharuri naturale | 3,2 g |
| Fibre | < 0,5 g |
| Proteine | 0,6 g |
| Sare | 0,016 g |
Ridiche neagră suc ecologic (NFC) 100%.
Ingrediente provenite din culturi ecologice.
500 ml
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Sucuri |
| Brand | Aronia Charlottenburg |
| Stoc | În stoc |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Gramaj | 500 ml |
| Proprietati | Produsele fără coloranți nu conțin pigmenți sintetici sau naturali adăugați pentru a modifica culoarea. Acestea sunt adesea considerate mai sigure pentru sănătate. |
Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
|
Produsele fără gluten nu conțin această proteină (Gluten), găsită în grâu, orz și secară, și sunt destinate persoanelor cu boala celiacă sau sensibilitate la gluten. Sunt, de asemenea, o opțiune pentru cei care urmează diete speciale. |
|
Produsele fără lactoză sunt lipsite de zahărul natural din lapte, fiind potrivite pentru persoanele cu intoleranță la lactoză. Oferă opțiuni lactate care nu provoacă disconfort digestiv. |
|
Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
|
| Cod produs | 5940628610791 |
| Tip produs | Aliment |