Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040197943
Tip: Aliment bebe
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Biscuiti Plasmon Grandi Clasici, 300 g sunt biscuiti crocanti si gustosi, ideali pentru intreaga familie. Cu o reteta echilibrata si ingrediente atent selectionate, acestia ofera un gust clasic, usor dulce, perfect pentru micul dejun sau gustari intre mese.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1745 kJ / 413 kcal |
| Grasimi | 8 g |
| din care acizi grasi saturati | 4 g |
| Glucide | 74 g |
| din care zaharuri | 23 g |
| Fibre | 3.2 g |
| Proteine | 9.7 g |
| Sare | 0.4 g |
faina de GRAU dur zahar, ulei vegetal ( floarea soarelui, palmier certificat sustenabil, masline), LAPTE praf ,proteine din zer de LAPTE, extract de malt de ORZ,inulina, agenti de afanare( carbonat acid de sodiu, carbonat acid de amoniu, pirofosfat acid de sodiu), amidon de GRAU, arome. Pentru alergeni vezi ingredientele cu litere MARI. Pot contine urme de SOIA,MUSTAR
Italia
300 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 8001040197943 |
| Tip produs | Aliment bebe |