Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: PLASMON DIETETICI ALIMENTARI
Cod produs: 8001040418420
Tip: Aliment bebe
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Biscuitii intregi Biberon Plasmon sunt special conceputi pentru alimentatia bebelusilor incepand cu varsta de 4 luni.
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1776 kJ / 421 kcal |
| Grasimi | 9.5 g |
| din care acizi grasi saturati | 4.7 g |
| Glucide | 74.4 g |
| din care zaharuri | 21 g |
| Fibre | 2.3 g |
| Proteine | 8.3 g |
| Sare | 0.5 g |
| Vitamina B1 | 0.5 mg |
| Vitamina B2 | 0.8 mg |
| Niacina | 9 mg |
| Vitamina B6 | 0.7 mg |
| Calciu | 290 mg |
| Fosfor | 175 mg |
| Fier | 6 mg |
faina de cereale (64%) (GRAU,orez),zahar,ulei vegetal ( de floarea soarelui,de palmier certificat sustenabil),FAINA DE GRAU diastazata (4.7%),LAPTE PRAF DEGRESAT,extract din MALT de ORZ,agenti de crestere (carbonat acid de amoniu, carbonat acid de sodiu, difosfat disodic),carbonat de calcium,Arome,Fier fumarat,Niacină, Riboflavină, Tiamina, Vitamina B6 . Poate conține urme de soia . CONTINE GLUTEN.
Italia
600 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti |
| Brand | Plasmon Dietetici Alimentari |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Cluj-Napoca |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Varsta | 4 luni+ |
| Cod produs | 8001040418420 |
| Tip produs | Aliment bebe |