Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: GOOD GOUT
Gama: Bucurie dulce cu 0% zahar adaugat
Cod produs: 3770002327340
Tip: Aliment bebe
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Descopera un nou mod de a-ti hrani copilul cu o reteta delicioasa si sanatoasa cu Good Gout! Biscuiti realizati din orez expandat, suc de mere si vitamina B1.Toate ingredientele sunt cultivate fara pesticide sau alte ingrasaminte chimice, astfel incat sa puteti avea incredere in calitatea si siguranta alimentelor. Este potrivit pentru copii cu varsta de peste 10 luni.
Mod de servire:
Vă recomandăm sa oferiti biscuitii copilului dumneavoastra numai atunci cand: copilul poate sa stea in picioare nesustinut, este obisnuit sa manance paine si feluri de mancare cu bucati mici si are cel putin doi dinti. Este important ca in timpul mesei copilul sa fie supravegheat atent de un adult si sa stea in pozitie verticala.
A se pastra la temperatura camerei intr-un loc uscat, consumati in terment de 5 zile de la deschidere.
Precautii:
Daca ambalajul este deteriorat, nu consumati produsul.
| Declarație nutrițională per 100g | |
|---|---|
| Valoare Energetica | 1552 kJ / 366 kcal |
| Grasimi | 1g (din care acizi grasi saturati: 0.3g) |
| Glucide | 82g (din care zaharuri: 12g) |
| Fibre | 0.6g |
| Proteine | 7.1g |
| Sare | 0.02g |
| Sodiu | 0g |
| Vitamina B1 | 0.6 mg |
Ingrediente:
84% orez alb organic, 16% suc concentrat de mere bio, vitamina B1
Poate contine urme de lapte, susan si soia.
Tara de provenienta: Franta
Prezentare:
40 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti |
| Brand | Good Gout |
| Gama | Bucurie dulce cu 0% zahar adaugat |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 3770002327340 |
| Tip produs | Aliment bebe |