Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alt Tip
Alte Gramaje Disponibile
Brand: ANA ARE
Cod produs: 5941976902200
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Sucul de struguri roșii este un produs natural românesc.
Este obținut printr-o singură presare la rece a fructelor proaspete și sănătoase, atent selecționate.
Produs pasteurizat.
A se agita înainte de consum și a se consuma imediat după deschidere.
A se pastra la loc uscat si racoros, ferit de inghet si de actiunea directa a razelor solare.
Dupa deschidere a se pastra la frigider si a se consuma in maxim 5 zile.
A se agita inainte de consum!
| Declarație Nutrițională | Per 100 g |
|---|---|
| Valoare Energetică | 303 kJ / 72 kcal |
| Grăsimi | 0,3 g |
| din care acizi grași saturați | 0,1 g |
| Glucide | 15,5 g |
| din care zaharuri | 14,2 g |
| Proteine | 1,9 g |
| Sare | 0,01 g |
100% struguri rosii.
Romania
1L
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Sucuri Copii |
| Brand | Ana Are |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produs in Romania, Eligibil ELITE |
| Autentic romanesc | Produse copii |
| Proprietati | Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
|
| Cod produs | 5941976902200 |
| Tip produs | Aliment |