Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: SANOVITA
Cod produs: 5941882808818
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Gust delicios și textură crocantă! Cerealele expandate îți oferă un plus rapid de energie, iar mixul de piper și ierburi aduce aroma care să-ți ţină pofta sub control între mese.
Mănâncă-le simple sau pune peste ele hummus, felii de avocado ori orice cremă tartinabilă. Ia-le cu tine în drumeții, la birou sau la film și împarte-le cu prietenii.
| Componentă | Valoare per 100g |
|---|---|
| Valoare energetică | 1862 kJ / 443 kcal |
| Grăsimi | 16,1 g |
| – din care acizi grași saturați | 1,81 g |
| Glucide | 65,8 g |
| – din care zaharuri | 0,99 g |
| Fibre | 3,31 g |
| Proteine | 7,14 g |
| Sare | 2,47 g |
Orez alb* 77%, ulei de floarea soarelui, mix condimente 8% (condimente naturale in proportii variabile 60% (piper, usturoi, ceapă, coajă de lămâie, coriandru, turmeric, schinduf, chilly, chimion, fenicul), sare, corector de aciditate (acid citric), zahăr, aromă naturală).
Romania
65 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Sanovita |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Cod produs | 5941882808818 |
| Tip produs | Aliment |