Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: SANOVITA
Cod produs: 5941882808962
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Biscuitii cu naut si nuca sunt o gustare crocanta si hranitoare, cu gust natural si note fine de nuca. Realizati din ingrediente atent selectionate, acesti biscuiti combina faina de naut cu nuci si cereale alternative, oferind o textura placuta si un aport ridicat de fibre.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1929 kJ / 461 kcal |
| Grasimi | 21.8 g |
| din care saturate | 4.54 g |
| Glucide | 53.2 g |
| din care zaharuri | 24.9 g |
| Fibre | 8.39 g |
| Proteine | 8.86 g |
| Sare | 0.57 g |
Must concentrat de struguri, făină de năut* (25%), făină de orez, ulei de floarea soarelui, făină de hrișcă, miez de nucă (6%), ulei de cocos, ulei esențial lămâie (0,05%).
Origine: din UE
100 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Sanovita |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Naut si nuca |
| Proprietati | Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
|
| Cod produs | 5941882808962 |
| Tip produs | Aliment |