Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: SANOVITA
Cod produs: 5941882808955
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Biscuitii cu merisor si coacaze, 100 g ofera o combinatie echilibrata de gust dulce-acrisor, cu textura placuta si aroma intensa de fructe.
Informatii nutritionale / 100 g
| Valori nutritionale | Cantitate |
|---|---|
| Valoare energetica | 1767 kJ / 421 kcal |
| Grasimi | 13.8 g |
| din care saturate | 4.47 g |
| Glucide | 65.7 g |
| din care zaharuri | 27.7 g |
| Fibre | 7.02 g |
| Proteine | 5.02 g |
| Sare | 0.36 g |
Făină de ovăz*, must concentrat de struguri, făină de orez, ulei de floarea soarelui, făină de hrișcă, merișor infuzat în suc de mere (6%)(merisor, concentrat de mere, ulei de floarea soarelui), coacăze (6%), ulei de cocos, ulei esențial de portocale.
Origine: din UE
100 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Sanovita |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produse noi, Eligibil ELITE |
| Arome | Merisor si coacaze |
| Proprietati | Aceste produse nu au zahăr adăugat, însă pot conține zaharuri naturale din ingrediente precum fructele. Sunt potrivite pentru cei care doresc să evite adaosurile de zahăr în dietă. |
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
|
| Cod produs | 5941882808955 |
| Tip produs | Aliment |