Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: HIPER AMBROZIA
Cod produs: 5941893630354
Tip: Aliment
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Sărățele crocante cu chimen și ceapă, preparate manual, fără conservanți sau arome artificiale. Produs de post, cu gust intens și ingrediente naturale.
Gust aromat natural datorită chimenului și cepei.
Textură crocantă, potrivită pentru gustări sau alături de sosuri.
Fără conservanți, aditivi sau arome artificiale.
Produs de post, realizat și ambalat manual.
Combinație de făinuri integrale pentru o rețetă autentică.
Pot fi consumate ca gustare între mese sau servite alături de diverse sosuri, creme tartinabile ori aperitive.
Produs într-o unitate unde se procesează soia, nuci, fructe cu coajă lemnoasă și făinuri care conțin gluten.
A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumină directă.
| Valori nutriționale (per 100 g) | |
|---|---|
| Valoare energetică | 1825 kJ / 434 kcal |
| Grăsimi | 16,78 g |
| din care acizi grași saturați | 15,18 g |
| Carbohidrați | 60,59 g |
| din care zaharuri | 6,37 g |
| Proteine | 10,22 g |
| Sare | 3,14 g |
făină integrală de grâu, făină integrală de grâu spelta, făină dietetică de grâu, ulei de cocos, ceapă (3%), chimen (3%), sare de mare neiodată, mărar.
România
107 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Hiper Ambrozia |
| Stoc | În stoc |
| Rating | 5 |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Biharia, Sun Plaza, Brasov, Rebreanu, Lacul Tei, Craiova, Vitan, Vivo Constanta, Pitesti, Plaza Romania, Ploiesti, Cluj-Napoca |
| Info produs | Produs in Romania, Eligibil ELITE |
| Gramaj | 107 g |
| Proprietati | Aceste produse nu conțin substanțe chimice utilizate pentru prelungirea termenului de valabilitate. În lipsa conservanților, durata de utilizare poate fi mai scurtă și necesită o păstrare adecvată. |
Produsele vegane nu conțin ingrediente de origine animală sau produse secundare. Sunt preferate de persoanele care susțin un stil de viață etic și durabil. |
|
| Cod produs | 5941893630354 |
| Tip produs | Aliment |