Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Alte Arome
Brand: MOGLI
Cod produs: 4260311982686
Tip: Aliment
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Pentru a primi notificări legate de stoc trebuie să fii logat în cont sau să îți creezi un cont aici.
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Sticks eco cu brânză de la Mogli sunt gustarea potrivita pentru cei care apreciază produse naturale și sănătoase. Aceste sticksuri sunt realizate din ingrediente ecologice de înaltă calitate, având un gust savuros datorită brânzei Emmentaler și unui amestec delicat de mirodenii.
Poate conține urme de ouă și fructe cu coajă lemnoasă.
A se păstra la loc uscat și răcoros. Certificat: DE-ÖKO-001, Agricultură EU/non-EU.
| Componentă | Valoare per 100g |
|---|---|
| Energie | 1754 kJ / 416 kcal |
| Grăsimi | 9,4 g |
| din care acizi grași saturați | 4,6 g |
| Carbohidrați | 62 g |
| din care zaharuri | <0,5 g |
| Fibre | 6,2 g |
| Proteine | 18 g |
| Sare | 2,3 g |
FAINĂ GRÂU SPELTA* 60%, EMMENTALER*15%, FAINĂ INTEGRALĂ GRÂU SPELTA *15%, drojdie**, SUSAN* prăjit, sare, oregano**, pudră ardei **.
*Din agricultură biodinamică. **Din agricultură ecologică.
75 g
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Biscuiti si snack-uri |
| Brand | Mogli |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Rebreanu |
| Info produs | Eligibil ELITE |
| Gramaj | 75 g |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
Produsele vegetariene nu conțin carne, dar pot include alte produse de origine animală, cum ar fi laptele sau ouăle. Sunt o alegere populară pentru cei care evită consumul de carne. |
|
| Cod produs | 4260311982686 |
| Tip produs | Aliment |