Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: CATINEATA
Cod produs: 5940674867033
Tip: Aliment bio
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Se consumă ca atare sau diluat cu apă, în funcție de preferințe.
Nerecomandat persoanelor cu alergie la oricare dintre ingrediente.
| Valori nutriționale | Per 100 ml |
|---|---|
| Valoare energetică | 57,47 kcal |
| Lipide | 2% |
| - din care acizi grași saturați | 0 g |
| Glucide | 8,8% |
| - din care zaharuri | 8,09 g |
| Proteine | 0,7% |
| Sare | 0,025 g |
| Vitamina C | 165 mg (94,6% VNR) |
nectar de cătină bio (presat la rece)
România
500 ml
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Sucuri |
| Brand | Catineata |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Sun Plaza, Lacul Tei, Ploiesti |
| Info produs | Produse noi, Produs in Romania, Eligibil ELITE |
| Gramaj | 500 ml |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5940674867033 |
| Tip produs | Aliment bio |