Acest produs face parte din campania Elite si beneficiaza de TRANSPORT GRATUIT* la Pachetomat
*vezi detaliiImagine cu titlu de prezentare. Ambalajul, culoarea sau inscriptiile pot varia.
Brand: CATINEATA
Cod produs: 5940674867026
Tip: Aliment bio
Document: Eticheta Produs
Vandut de: Bebetei Investments Group SRL
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
Livrare până la 4 zile lucrătoare
La noi, prețul afișat este valabil atât pentru comenzile online cât și pentru toate locațiile noastre.
Dacă intervin abateri de la această regulă, sunt erori pentru care ne cerem scuze și vă rugăm să ni le semnalați.
Suc bio de cătină cu măr și miere 250 ml, obținut prin presare la rece, pentru aport natural de nutrienți și gust echilibrat.
Se consumă ca atare sau diluat, în funcție de preferințe.
Nerecomandat persoanelor cu alergie la oricare dintre ingrediente.
| Valori nutriționale | Per 100 ml |
|---|---|
| Valoare energetică | 96,65 kcal |
| Lipide | 2,16% |
| - din care acizi grași saturați | 0 g |
| Glucide | 17,89% |
| - din care zaharuri | 8,94 g |
| Proteine | 0,79% |
| Sare | 0 g |
| Vitamina C | 40,08 mg (49% VNR) |
suc de cătină bio (presat la rece), suc bio de măr, miere de albine bio
România
250 ml
| Specificatie | Valori |
|---|---|
| Categorie | Sucuri |
| Brand | Catineata |
| Stoc | În stoc |
| Disponibil in magazinele Bebe Tei | Lacul Tei, Ploiesti |
| Info produs | Produse noi, Produs in Romania, Eligibil ELITE |
| Gramaj | 250 ml |
| Proprietati | Produsele Bio/ Ecologice/ Organice sunt obținute din ingrediente cultivate ecologic, fără utilizarea pesticidelor sau fertilizanților chimici. Acestea respectă standarde stricte de producție durabilă și protecția mediului. |
| Cod produs | 5940674867026 |
| Tip produs | Aliment bio |